Vännerna på Sund

Vi är Samarbetande, Utvecklande, Nytänkande och Dynamiska

Våra hängivna medarbetare

Vi har en passion för att hjälpa våra kunder att växa sina verksamheter och vi gör det genom att sätta våra medarbetare i första hand.

Vår affärsmässiga organisation som älskar att arbeta i team för att uppnå våra mål har fokus på att överträffa våra kunders förväntningar.

Våra medarbetare

Helena Malmström

Auktoriserad Redovisningskonsult och Löneadministratör
Tele:  08 5600 5608
helena.malmstrom@sundaffarsbyra.se

Peter Rangemo

Auktoriserad Skatterådgivare och Likvidator
Tele: 08 5600 5605
peter.rangemo@sundaffarsbyra.se

Bassam Shab Redovisningskonsult

Bassam Shaba

Teamledare, Redovisning, Bokslut, Rådgivning
Tele: 08 5600 5606
bassam.shaba@sundaffarsbyra.se

Sussie Atchley Sund Affärsbyrå

Sussie Atchley

Kundservice & Samordning
Tele: 08 5600 5608
sussie.atchley@sundaffarsbyra.se

Maria Gustafsson

Kathrin Abduljabbar

Redovisning, Bokslut & Rådgivning
Tele: 08 5600 5620
kathrin.abduljabbar@sundaffarsbyra.se

Simon Petrini

Simon Petrini

Teamledare, Kundservice & Samordning
Tele: 08 5600 5601
simon.petrini@sundaffarsbyra.se

Charlotte Vesterberg

Charlotte Vesterberg

Redovisning, Bokslut & Rådgivning
Tele: 08 5600 5618
charlotte.vesterberg@sundaffarsbyra.se

Rami Sarhan

Rami Sarhan

Redovisning, Bokslut & Rådgivning
Tele: 08 5600 5616
rami.sarhan@sundaffarsbyra.se

Marie Levin

Office Manager, Kundservice & Samordning
Tele: 08 5600 5600
marie.levin@sundaffarsbyra.se

Magnus Ingevall

Magnus Ingevall

VD & Affärsrådgivning
Tele: 08 5600 5670
magnus.ingevall@sundaffarsbyra.se

Bo Svensson

Skattekonsult och Affärsjurist
Tele: 08 5600 5681
bo.svensson@sundaffarsbyra.se

Khalil Youness

Redovisning, Bokslut & Rådgivning
Tele: 08 5600 5621
khalil.youness@sundaffarsbyra.se

Saknar du det stöd och bollplank du behöver? Sundfamiljen finns här för dig!

Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.